PRacownik

Pragniesz zapewnić bezpieczeństwo swym pracownikom w godzinach pracy? Zgłoś się do profesjonalnej firmy, która zadba odpowiednio o przestrzeganie przepisów BHP!

firma - wizja
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz własna działalność gospodarczą i zatrudniasz co najmniej kilka osób pracujących na co dzień w zorganizowanym przez Ciebie pomieszczeniu, na pewno zdajesz sobie doskonale sprawę z faktu, jak dużo wszelkiego rodzaju obowiązków spoczywa na Twoich barkach.

Zachodnia granica dalej wybieranym kierunkiem dla szukających pracy młodych ludzi

klawiatura
Author: Azriena Azman
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie emigracja za pracą to codzienność dla licznych polskich rodzin. Swoisty „boom” wyjazdowy mimo wielu lat po otwarciu granic nie ustał ale każdego roku się nasila.

Sprawdzanie kandydata na współpracownika w spółce

Praca
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej przygotowało plan nowelizacji, jaki ma obejmować zmiany dotyczące umowy o pracę zawartej na okres tymczasowy. Podpisanie umowy na próbę jest praktyczne przede wszystkim dla chlebodawcy, który może zweryfikować użyteczność pretendenta do późniejszej profesji, ale również dla pracownika. On też będzie miał szansę dostrzec, czy pełnione funkcje mu odpowiadają i zdecydować, czy pragnie być zatrudniony właśnie w tej jednostce. Testowanie kandydata na pracownika nie może trwać w nieskończoność. Taka umowa ma prawo być podpisana na maksymalnie 3 miesiące. Jeżeli pracodawca chce, może ten czas skrócić, lecz nie wydłużyć.