taras

Fantastyczne meble ogrodowe z pnączy rattanu są świetnym wyposażeniem każdego ogrodu, balkonu bądź pokoju gościnnego

meble ogrodowe
Author: Skagerak Denmark
Source: Skagerak Denmark
Umeblowanie ogrodowe musi mieć każdy kto ma skwer czy taras. Na lokalnym rynku mamy możliwość odnaleźć wiele rodzai mebli do ogrodów, ale warto zwrócić uwagę na meble dużej jakości. Stylowe oraz wygodne meble do ogrodu to meble rattanowe. Rattan wywodzi się z odmian palm pnących, jaki jest w lasach deszczowych w Południowo-Wschodniej Azji.

Tworzenie ogrodu – samodzielnie, czy z firmą?

Przedogródek
Author: DWRowan
Source: http://www.flickr.com
Położeniem w którym człowiek od dawna może wypocząć, zrelaksować się i nabrać energii jest działka. Specyfiką tego miejsca jest ilość i różnorodność otaczającej flory. Flora wyzwala w nas czułość i spokój. Tworzenie działek dla ludzi mieszkających w domach to priorytet. Ogród jest przestrzenią domową i też jest pieczołowicie projektowany, sprzątany i zadbany jak mieszkanie.

Oświetlenie domu i ogrodu

Lampy ogrodowe
Author: www.elswar.pl
Source: www.elswar.pl
Właściwe oświetlenie budynku i przestrzeni naokoło niego wzmacnia bezpieczeństwo a także pozwala korzystać z ogrodu również po zmroku. Winniśmy jednak mieć na uwadze, ażeby aranżacja oświetlenia nie była zbyt intensywna. Za wiele lamp, to nie jedynie rażąca iluminacja uciążliwa dla mieszkańców i sąsiadów, ale również wysokie rachunki za energię.