Przedsiębiorstwa

EICC – organizacja zmieniająca specyfikę pracy

Biznesmen w pracy
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie zaczynają modyfikować swoje podejście do kwestii pracy oraz ochrony natury. Minął już czas, gdy posiadacze przedsiębiorstw skupiali się jedynie na zyskach, ignorując oczekiwania własnych pracowników. Stało się to za sprawą zdeterminowanych organizacji, jak na przykład EICC. Skrót pochodzi od angielskiej nazwy: Electronic Industry Citizenship Coalition. Jakie są jej priorytetowe funkcje?

Fundamentalne sprawy odnoszące się do podatków, o jakich nie będą mogli zapominać biznesmeni.

pieniądze i karty kredytowe
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku, kto jedynie posiada swoje interesy bardzo dobrze orientuje się w tym, że powinien wzorcowo wiedzieć o sprawach, które połączone będą z poprowadzeniem firmy. Naturalnie, odwołuje się to do wielu dziedzin, jednak za podstawowy można uznać taki, jaki powiązany jest z operacjami finansowymi.

Gdzie podjąć pracę po kierunkach związanych z bankowością? Ciekawe propozycje.

rezerwy emerytalne
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Zanim podejmie się decyzję o wyborze kierunku studiów bardzo wiele osób myśli nad podjęciem pracy w w roli specjalisty od finansów, maklera, bankowca albo ubezpieczyciela, bo profesje te kojarzone są najczęściej z renomą i wysoką pensją i pewną pracą. Jednak aby dostać się na studia związane z finansami i ekonomią, trzeba dobrze odnajdować się w zagadnieniach matematycznych, statystycznych i ekonomicznych. Czy warto iść na kierunki tego rodzaju i co jeszcze można robić po kierunkach związanych z finansami?

Faktury w przedsiębiorstwie – jakim sposobem da się dobrze zadbać o ich obieg

prawnik 2
Author: Kevin Napper
Source: http://www.flickr.com
by zyskać gwarancję, że dokumenty będą dobrze zagospodarowane?


Faktury to kategorycznie jeden z najważniejszych elementów działania każdej firmy, w związku z tym dobrze jest nimi prawidłowo zarządzać.