pieniądze

Chyba każdy z właścicieli firm co najmniej raz spotkał niesłownych wierzycieli

finanse
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją firmę, wtedy niewątpliwie niejeden raz już spotkałeś na swojej drodze nieuczciwych kontrahentów. Niemal każdy z prezesów firm co najmniej raz znalazł się w sytuacji, gdy kontrahent opóźniał się z opłatą faktury albo zwyczajnie w ogóle jej nie uregulował i sprawa musiała skończyć się w sądzie. To na pewno nie są mile sytuacje dla właściciela żadnej firmy – tym bardziej, że najczęściej sprawy sądowe ciągną się przez całe lata, a niesłowny przeciwnik robi wszystko, aby skończyć taką sprawę jak najlepiej dla siebie.

Z jakich powodów warto skorzystać ze wsparcia w formie dofinansowania?

finanse
W wielu firmach dalszy rozwój zależy od zdobycia odpowiednich środków finansowych. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem będzie dofinansowanie, które współcześnie można pozyskać z Unii Europejskiej. Takie wsparcie cieszy się coraz większym powodzeniem wśród polskich przedsiębiorców, jacy kierują się perspektywą satysfakcjonującego rozwoju założonego przedsiębiorstwa.

Gdzie podjąć pracę po kierunkach związanych z bankowością? Ciekawe propozycje.

rezerwy emerytalne
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Zanim podejmie się decyzję o wyborze kierunku studiów bardzo wiele osób myśli nad podjęciem pracy w w roli specjalisty od finansów, maklera, bankowca albo ubezpieczyciela, bo profesje te kojarzone są najczęściej z renomą i wysoką pensją i pewną pracą. Jednak aby dostać się na studia związane z finansami i ekonomią, trzeba dobrze odnajdować się w zagadnieniach matematycznych, statystycznych i ekonomicznych. Czy warto iść na kierunki tego rodzaju i co jeszcze można robić po kierunkach związanych z finansami?

Śnisz o wyprawie o Japonii? Już w tym momencie rozpocznij się uczyć japońskiego

aranżacja japońska
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Nie od dziś ciekawisz się Japonią? Twoim największym marzeniem jest odwiedzenie ”Kraju Kwitnącej Wiśni”? Wiadomo, że taka ekspedycja nie będzie należała do najtańszych, tymczasem niezwykle znaczące jest to, aby spełniać swoje życzenia. Jeżeli do tej pory nie udało Ci się odłożyć na tyle dużo pieniędzy to na razie zajmij się czym innym oraz odkładaj finanse na tą podróż.

Pages