Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Umiejscowienie ośrodków wczasowych w Mikołajkach

Lato w pełni i mnóstwo osób nie ma w dalszym ciągu sprecyzowanych planów wakacyjnych. Nie trzeba jechać do dalekich krajów, by napawać się piękną, czystą przyrodą.


Jednym z nadzwyczaj lubianych regionów Polski są Mazury. Do dyspozycji licznie napływających gości są hotele, prywatne kwatery, czy domki. Mikołajki charakteryzowane są mianem jednego z najpopularniejszych mazurskich kurortów. Oferta noclegowa Mikołajek jest bardzo zróżnicowana, a nowoczesność świetnie współbrzmi z pięknem przyrody- .
Mikołajki ściągają do siebie przede wszystkim entuzjastów żeglarstwa i sportów wodnych. W okresie letnim odbywa się tu szereg przedsięwzięć powiązanych z tym sportem, ale nie wyłącznie. Na scenie w centrum miasta i w osadzie żeglarskiej w każdy weekend odbywają się koncerty i zabawy. Sztandarowymi imprezami letnimi Mikołajek są obchody dni miasta i festiwal szantowy. Jednakże prócz wody i zabawy, w Mikołajkach czynne są również inne atrakcje. W promieniu zaledwie kilku kilometrów od Mikołajek odkrywa się szereg lokalizacji szczególnych pod względem roślinności i fauny. Mikołajki aspirują teraz do tytułu żeglarskiej stolicy Polski.


domki mikołajki
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com


kwatery
Author: E. i M. Barteczko i 5Events
Source: abcslubu.pl


Singapur
Author: ninare
Source: http://www.flickr.com


Lokalizacja ośrodków wypoczynkowych pozwala na doskonały wypoczynek regenerujący siły życiowe i wewnętrzne. Domki Mikołajki to bliskie otoczenie przyrody, które zapewnia cieszenie się pięknem przyrody. urlop na Mazurach pozwala również na aktywność fizyczną. Polecamy też


Jeziora i lasy które znajdują się w okolicy ośrodków to rzeczywiste bogactwo i niebo dla amatorów wędkarstwa, sportów wodnych, również grzybobrania. Niezła infrastruktura, także liczne atrakcje przyciągają wielu podróżników zarówno z kraju jak i z obczyzny.

Wciąż zajmuje Cię ten wątek? Wejdź w poniższy link i tam jest moja strona (https://warsaw.nobuhotels.com/pl/rooms-suites/), gdzie przeczytasz dodatkowe wiadomości.

Zobacz również