Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Sprytne rozwiązania w przemyśle ciężarowym. Bezpieczny i wygodny w stosowaniu AdBlue.

Obecnie na rynku pojawił się doskonały produkt, wyglądem przypominający wodę. Jest bezbarwny i trwały, nietoksyczny i bezwonny. Jakość produktu AdBlue jest starannie sprawdzana pod kątem zgodności z wszystkimi normami.

adblue
Author: Duurzaam Bedrijfsleven
Source: http://www.flickr.com
Płyn AdBlue to roztwór w destylowanej wodzie.

Zajrzyj na moje hiperłącze (http://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-kuny/53) - tam oczekuje na Ciebie nowa porcja rewelacyjnych postów. Nie czekaj! Będzie fajnie, jeżeli napiszesz swoją ocenę.

Jego stężenie jest zależne od konieczności przystosowania wartości preparatu do temperatury krzepnięcia. Produkt będący aktywnym komponentem AdBlue – czyli mocznik – pochodzi z naturalnego gazu. Mocznik jest białym, krystalicznym proszkiem, również występujący naturalnie w naszej przyrodzie. Jest to trwała i nietoksyczna substancja, której ani przechowywanie, ani transport AdBlue nie jest obwarowany żadnymi ograniczeniami- w bardzo niskich temperaturach przechowywany jest w ogrzewanych zbiornikach. Przewody są również ocieplane, co zapewnia niezawodność całego układu, więc np. niska temperatura nie ma ujemnego wpływu na rozruch. System AdBlue stanowi część układu oczyszczania. Jedyną konsekwencją zamarznięcia preparatu jest chwilowe, niecałkowite oczyszczanie spalin do momentu wygenerowania przez silnik i wydech odpowiedniej temperatury pracy.Przechowywanie AdBlue to bardzo istotna kwestia, bowiem decydując się na zbiornik do magazynowania i dystrybucji AdBlue należy mieć pewność, czy jest on dedykowany przede wszystkim do AdBlue, czy także jest to normalny pojemnik do transportowania płynów, na jaki nie warto się raczej decydować. Odpowiednie przechowywanie AdBlue daje gwarancję jego doskonałego działania. Można dostać zbiorniki na płyn AdBlue o różnych litrażach: od 30 do 120 litrów. Zbiorniki są zrobione z aluminium albo są plastikowe.

Transport AdBlue to kluczowy aspekt, bo płyn tego typu jest produkowany przez duże zakłady chemiczne i przez pomniejszych producentów będących w stanie spełnić pewne parametry jakościowe, lecz wyposażyć się w niego możemy również na większych stacjach paliw- jak transportować adblue.

Zaciekawiło Cię to zagadnienie? Jeśli tak, to z radością chcemy Cię powiadomić, że kolejny kluczowy artykuł (https://www.securityservice.pl/pl/ochrona-zgierz/) oczekuje na Ciebie na dalszej stronie - zanurz się w niej z przyjemnością.

W długim łańcuchu dystrybucyjnym preparatu, począwszy od producenta poprzez dystrybutora i przewoźnika, a na odbiorcy skończywszy, ważne jest zapewnienie niezmiennej jakości i sterylnej wręcz czystości roztworu, gdyż jakiekolwiek nieczystości mogą powodować uszkodzenie układów w aucie.