Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Pragniesz znaleźć najlepszy prezent? Odwiedź księgarnię!

Czytelnictwo w Polsce ma się bardzo niedobrze, ludzie wcale nie czytają literatury. W 2014 roku ogrom Polaków przeczytało mniej niż jedną pozycję, niektórzy wcale nic nie czytali od lat. Mimo wszystko księgarnie prosperują dobrze, odwiedzane przez tych będących w mniejszości, ale wciąż licznych, zagorzałych czytelników.

Jeżeli poszukujesz dobrego podarunku na urodziny dla zaprzyjaźnionej osoby, na pewno znajdziesz tam coś interesującego, dla każdej grupy ludzi.książki
Author: Matthew
Source: http://www.flickr.com
Bracia Karamazow, ostatnia powieść Fiodora Dostojewskiego, jest klasyką gatunku. Mimo przerażających rozmiarów, książkę czyta się jednym tchem, poznając historię rosyjskiej familii drugiej połowy dziewiętnastego wieku. Jeśli pragniemy obdarować osobę, która uwielbia w beletrystykę, Bracia Karamazow będą niezwykle trafionym pomysłem- źródła.

Z kolei Mroczna Wieża, wielotomowa epopeja autorstwa utalentowanego Stephena Kinga, przypadnie do gustu mocniej miłośnikom fantastyki, tak samo jak Ogień i Woda 1 (-szy tom). Są to tomy, które na stałe weszły do kanonu powieści tego typu, mając miliony fanów na całym globie. Nawet jeśli twoim jubilatem ma być smyk, który jeszcze nie czyta, w księgarni odszukasz różne, ciekawe kolorowanki samochody, lalki, bohaterowie kreskówek - to tylko kilka przykładów. Także pozycje dla nastoletnich pasjonatów kolorowania są tam dostępne.

Lecz trzeba mieć na uwadze, żeby nie zakupić książki, którą nasz jubilat już posiada. Epopeja Mroczna Wieża składa się z wielu tomów, dlatego należy wcześniej się zorientować na półce naszego obdarowywanego.

Zainspirował Cię ten wpis? Namawiamy Cię zatem jeszcze dalej - do naszej nowej witryny. Tam czekają na Ciebie rzetelne wątki.

Podobnie jest z cyklem Victorii Scott - jeżeli nie widzimy jej na regale, należy nabyć książkę Ogień i Woda 1 -szy tom. Jeżeli chodzi o dedykację, jest jak najbardziej wskazana, lecz nie w samej książce.

stoisko z książkami
Author: winniepix
Source: http://www.flickr.com
Najlepiej napisać kilka zdań na osobnej kartce, aby nie zrujnować na stałe naszego prezentu.

Jeśli po przeczytaniu tego postu nadal masz dodatkowe pytania, to sprawdź dodatkowo to ważne opracowanie (https://www.dortex.pl/importer-odziezy-uzywanej-kontakt/) - są w tamtym miejscu pokrewne informacje.

Jeżeli mamy w planach obdarować dziecko,0 kupując kolorowanki samochody czy lalki, trzeba nabyć kilka różnych egzemplarzy, aby nasz prezent był pełniejszy. Pamiętajmy także, aby ładnie zapakować podarunek - możemy zrobić to na miejscu, w księgarni. Sympatyczne ekspedientki zrobią to za nas- tutaj.

Księgarnia jest wspaniałym punktem na poszukiwanie upominków. Spotkamy tam nie tylko książki - te z grupy prozy powszechnej jak i fantastycznej - ale również podarunki dla najmłodszych. Dodatkowo robiąc zakupy, zawsze możemy odszukać jakąś ciekawą pozycję dla siebie.