Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Piękny ogród oraz wspaniała altana, zapewnią nam udany odpoczynek w czasie upalnych, letnich dni

Ogród to miejsce odpoczynku podczas letnich upałów oraz ciepłych wiosennych popołudni. Jeśli będzie odpowiednio urządzony na pewno dostarczy nam mnóstwo radości, a wypoczynek w nim stanie się przyjemnością.


Niezależnie od tego czy mamy duży czy też mały ogród, możemy urządzić go w taki sposób, że będzie doskonałą ozdobą naszego domu jak również doskonałym miejscem do relaksu o każdej porze letniego dnia. Każdy kto posiada własny ogródek wie, iż konieczne jest dbanie o niego, tym bardziej gdy przykładowo mamy wiele gatunków kwiatów czy też krzewów.
nad jeziorem
Author: julie corsi
Source: http://www.flickr.com
Rośliny to ważny element ogrodu, natomiast jego wyposażenie pełni tak samo istotną rolę. Wypoczynek w ogrodzie, w towarzystwie bliskich na pewno będzie udany, jeżeli będziemy posiadali wygodne meble ogrodowe. Warto pamiętać o tym, by były one stworzone z odpornych na uszkodzenia materiałów. Bardzo dobrze będą się prezentowały naturalne materiały, które idealnie skomponują się z resztą naszego ogrodu. Mówiąc o wyposażeniu ogrodu, nie można zapomnieć o jego innym, bardzo ważnym elemencie. W niemal każdym ogrodzie możemy odnaleźć także piękną altanę.

Zależnie od naszych upodobań, można wybrać nieduże zadaszenie bądź większą, zabudowaną altanę. Obydwa rozwiązania sprawdzą się, jeśli będziemy poszukiwali cienia w czasie słonecznych dni. Dachy z trzciny bądź drewniane altany doskonale sprawdzą się w każdym ogrodzie. Kiedy zależy nam na dużej wytrzymałości naszej altanki można zdecydować się na pokrycie jej gontem bitumicznym, jednakże znacznie bardziej naturalny efekt możemy otrzymać jeżeli zdecydujemy się na altany kryte trzciną.


Istotne jest, by typ pokrycia dachowego tudzież rodzaj altany dopasowywać do stylu, w którym wybudowany jest nasz dom. Dzięki temu będzie razem z sąsiadującą altaną tworzył spójną całość. Dachy z trzciny sprawdzą się najlepiej w sąsiedztwie drewnianych konstrukcji.

Piękny ogród palisady ogrodowe to nie tylko roślinność, ale także piękna altana, która może stać się idealnym miejscem do relaksu. Spędzanie czasu na łonie natury będzie niezwykle przyjemne, jeśli będzie można spędzić go wśród roślin, siedząc w przyjemnym cieniu wybudowanej altany.