Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Od paru lat nieustannie rośnie popularność rozliczania pitów przez Net, Polacy najwidoczniej nie obawiają się już tej metody

Możliwość rozliczania pitów przez sieć pojawiła się w 2008 roku. Z początku ludzie patrzyli na tę innowację z dużą dawką podejrzliwości – w pierwszym roku pity przez Net złożyło tylko 300 osób. Teraz robi to już parę milionów.
rozliczenie pit 2016
Author: Evan Goodwin
Source: http://www.flickr.com
Podatnicy, którzy jako pierwsi składali formularze drogą elektroniczną, obawiali się, iż napotkają mnóstwo przeciwności: niepoprawnie wypełnią formularz, platforma nie zadziała lub po prostu nie poradzą sobie z tą nowinką. Aktualnie z tej metody korzysta więcej niż 7 milionów podatników, a rokrocznie przybywa kolejnych. Ocenia się, że pit 2016 złoży przez Net blisko 10 milionów podatników. Jak widać, ta procedura jest szczególnie komfortowa, albowiem nie jesteśmy skazani na tkwienie w niekończących się kolejkach w Urzędzie Pocztowym lub w skarbówce. W dodatku składanie pitów przez Net jest wyjątkowo bezpieczne, albowiem specjalistyczny skrypt usprawni wypełnienie formularzy i ograniczy ilość błędów, które pewnie znalazłyby się w papierowej wersji pitu. Naturalnie możemy też skorzystać z bezpłatnego programu, by zrobić rozliczenie pit 2016, a formularze potem wydrukować oraz wysłać tradycyjną drogą. Sprawdź więcej: opis.


System E-deklaracje jest najlepszym sposobem, by komfortowo rozliczyć pit 2016. Najciekawsze jest to, że nie potrzeba instalować żadnego programu, wystarczy jedynie specjalna wtyczka do przeglądarki, by uzyskać dostęp do druków i bezzwłocznie załatwić rozliczenie pit 2016. Narzędzia znajdujące się w systemie E-deklaracje są bardzo przydatne, a przy okazji bardzo łatwo się nimi posługiwać, nie potrzeba jakiejkolwiek specjalistycznej wiedzy. Jeżeli, na ten przykład, chcemy odliczyć jakąś ulgę, to algorytm znacznie usprawni to zadanie. Dodatkowo na stronie Ministerstwa znajdziemy najpotrzebniejsze informacje dotyczące tego, który druk wybrać oraz jak poprawnie go uzupełnić. Jak widać, naprawdę nie ma się czego bać, coraz większa liczba podatników rozlicza pity przez sieć, co pozwala im oszczędzić sporo czasu. Już dziś możemy być pewni, iż rekordowa liczba podatników wybierze rozliczenie pit 2016 w ten sposób; kto wie, może za kilka lat będą działać tak prawie wszyscy. Dla zainteresowanych: www.