Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Kilka podstawowych informacji o uprawie chryzantem, najczęściej uprawiane ich odmiany i kolory.

Chryzantemy większości z nas będą się kojarzyć z pierwszym listopada. To właśnie wtedy na wszystkich grobach kładzione są przepiękne, duże kwiaty w doniczkach, którymi są właśnie chryzantemy. I ten świąteczny okres jest także dniem, w którym ich sprzedaż jest największa, handlujący obok cmentarzy mają często setki doniczek, od całkiem niedużych aż po wielkie, rozłożyste kopuły kwiatów.

kolorowe chryzantemy
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Bo kwiaty, które są potocznie nazywane chryzantemami, występują w wielu odmianach, różniących się wielkością całej rośliny, rozłożystością oraz kolorystyką i wielkością kwiatów. Więcej informacji tutaj: nasze chryzantemy Najczęściej chryzantema występuje w kolorach białym, czerwonym, żółtym i fioletowym, lecz na straganach można bez większego problemu znaleźć także inne, rzadziej wybierane odmiany. Ogromnie różnorodne są również ilość i rozmiary kwiatów. Niektóre odmiany mogą mieć kilka czy kilkanaście dużych kwiatów, i to właśnie one nadają doniczce właściwego wyglądu, a inne składają się z dużej ilości mniejszych kwiatków, które razem tworzą wspaniałą kompozycję.

Ale kwiaty te mogą też być przepiękną rośliną ozdobą, bardzo ładnie przykładowo wyglądają w jesiennych ogrodowych kompozycjach. Świetnie nadają się dla mało wprawnych ogrodników, bo nie wymagają zbyt dużo i ich uprawa (Nasiona Marihuany) nie jest trudna. Jeżeli komuś jednak się nie będzie chciało bawić w uprawianie tych kwiatów, to będzie mógł odwiedzić jakąś okoliczną uprawę i tam kupić potrzebną ilość kwiatów. Bardzo dobre recenzje wśród kupujących zbiera na przykład jedna z upraw w Paszcze, kwiaty z niej pochodzące będą zachwycać swoją jakością i urodą.chryzantema wielokwiatowa
Source: chryzantemy.pl
Bardzo dużym plusem uprawy chryzantem w Paszcze stała się ich duża różnorodność odmian. Oferowane są tam chryzantemy nie tylko w najpopularniejszych kolorach i rozmiarach, ale również te mniej typowe i spotykane. Dla klientów niezwykle istotne jest oczywiście to, ile zapłacą, i na omawianej plantacji czeka na nich kolejna niespodzianka. Ceny kwiatów są niezwykle atrakcyjne, zwłaszcza jeżeli będzie się chciało kupić ich jakieś większe ilości.