Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Gry na przeglądarki robią się coraz bardziej modne

W obecnych czasach sporo ludzi gra w w przeróżne gry. A tych jest bardzo dużo. Ludzie szukają gier, które ich zaskoczą, wciągną zupełnie. Niektóre gry są spokojne a część jest szalona i nigdy nie wiemy, co będzie się działo. Wiadomo, że po pewnym czasie gra może się znudzić, ale w tym momencie na sto procent pojawi się już jej kontynuacja, lub podobna gra, która znowu stanie się dla nas najbardziej interesująca.


gry na Xbox One
Author: Craighton Miller
Source: http://www.flickr.com
Ciekawą grą dla młodszych użytkowników jest na pewno dreamfields. Jest to gra, która może przypominać część istniejących gier, ale i tak sporo osób wybiera właśnie ją. To całkiem odmienny świat, który pozwala oderwać się od zwykłych kłopotów. Zadaniem gracza jest ożywienie pastwisk, spotyka interesujące postaci i do tego wszystkiego grafika jest niesamowicie przyjemna. Da się pograć w tę grę na każdej przeglądarce. Nie trzeba się niczym przejmować w tym aspekcie. Dobrze, więc skorzystać z tej możliwości, jeśli nie mamy ochoty płacić za gry, bo zakup gry to przeważnie koszt i trzeba sprawdzać, czy gra będzie chodziła na naszym komputerze. A tak, przy grze dreamfields musimy tylko odpalić komputer, połączyć się z Internetem i zacząć grać. Zobacz: dalej.

Gra dla starszych graczy

Jest mnóstwo gier, które dają możliwość, żeby pograć w nie w sieci. To sprawia, że nie trzeba za nie płacić. A to prowadzi do tego, że te gry są coraz bardziej popularne. Dodatkowo wielu ludzi stawia na gry dla graczy powyżej 16 roku życia, bo wiadomo, że będą bardziej interesujące. Do takowych należy zaliczyć przykładowo grę big bang empire. Jest to gra o zabarwieniu erotycznym. Fabuła kręci się wokół stworzenia ciekawej postaci, która ma stać się super star w erotycznym świecie wypełnionym czerwonymi latarniami, pluszem i innymi akcesoriami, które kojarzone są z domami uciech. Gra jest zrobiona w dość ironiczny sposób, więc jeżeli liczymy na jakąś poważną grafikę, to zdecydowanie nie w tym kierunku poszli twórcy. Więcej tutaj: .


Gra Grand Theft Auto 5
Author: agito.pl
Source: agito.pl
To raczej gra pozwalająca się pośmiać i odprężyć, więc warto ją sprawdzić.

Jeżeli masz zamiar pogłębić swoją znajomość rzeczy z wybrany temat, to zachęcam do mej strony. Trzeba wejść w moje hiperłącze (http://www.osmiornica.eu/) i już.

Może damy radę rozkręcić klub ze striptizem i uda nam się kupić sporo ciekawych ciuszków i innych gadżetów. Główna postać, czyli my może też bawić się w produkowanie erotycznych filmów, co też jest ciekawym wątkiem w grze, ale by opisać wszystkie opcje najsensowniej samemu w nią zagrać i określić, czy to gra dla nas czy nie.