Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Faza na klasyczne planszówki

Kiedyś, kiedy nie posiadaliśmy komputerów ludzie mieli gry planszowe. Były one bardzo popularne, gdy komputery raczkowały w naszych domach. A potem gry planszowe odeszły w zapomnienie. Ale obecnie ponownie wraca na nie moda.

Okazuje się, że gry imprezowe to właśnie ciekawe planszówki. Możemy kupić genialne kalambury albo gry z zagadkami dotyczącymi jakichś konkretnych filmów. Można dzięki grom przenieść się w czasy PRL-u, bo gra została obsadzona w tamtych latach i można też zastanowić się, nad tym czy nie wybrać którejś z bardziej klasycznych planszówek. Wybór jest bardzo duży, więc na pewno każdy będzie zadowolony.
zabawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Każdy sklep z grami planszowymi jest teraz oblegany. Ludzie kupują, co pewien czas jakąś grę. Nie zawsze wszystkie gry przypadają nam do gustu, więc często przekazujemy je dalej i sami powracamy do sklepu w poszukiwaniu gry , która będzie nam pasowała. Powinniśmy , gdy kupujemy grę zwrócić uwagę na to, co jest umieszczone na kartonie. Podany jest tam wiek graczy i ich ilość, dodatkowo jest napisane, z czym ta gra się wiążę. Dzięki temu będzie nam łatwiej znaleźć to, co rzeczywiście nam odpowiada.


Sklep z grami planszowymi
Author: Volgar
Source: http://www.flickr.com
Sklep z grami planszowymi Kiedy wchodzimy do sklepu , w którym są gry planszowe, to naprawdę ciężko nam wyjść jedynie z jedną grą. A kiedy zajrzymy do Internetu i popatrzymy na gry planszowe sklep na sto procent będziemy zaskoczeni. Wielość przeróżnych gier sprawi, że kupimy na pewno więcej niż jedną. Dobrze pomyśleć o grach planszowych, jako o prezencie dla znajomych. Jeśli nie nie mamy pojęcia, co kupić znajomemu z okazji urodzin, to planszówka będzie idealną opcją. Warto sprawdzić ile osób może pojawić się na imprezie, bo jeżeli okaże się, że nie więcej niż 6, to uda nam się znaleźć grę dla tylu osób, bez kłopotu. Osoba , która dostanie paczkę, kiedy zauważy grę będzie może chciała od razu w nią zagrać. To sprawi, że spotkanie nabierze nowych rumieńców. Dodatkowo warto umówić się ze znajomymi, że raz w miesiącu będziemy spotykać się u kogoś i będziemy grać w gry. To faktycznie ciekawa alternatywa do siedzenia z kolejnym drinkiem, czy wyjścia na miasto. Warto od czasu do czasu zrobić coś innego, co będzie wymagało trochę myślenia i przy okazji naprawdę świetnie możemy się przy tym bawić. A jeśli w towarzystwie pojawi się ktoś nowy, to na bank planszówka będzie idealna by przełamać pierwsze lody.