Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/theme.inc).

szkolenia

Czy firmy w naszym kraju potrafią zadbać o BHP?

alarm
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nasze firmy pragną szybciej się rozwijać, móc podbijać europejskie rynki, powinny spełnić dużo wyśrubowanych norm. Jeżeli przykładowo jedna z firma będzie w zupełności deprecjonowała znaczenie dbania o skrupulatne przestrzeganie najważniejszych zasad, nie może mieć większych aspiracji. W tym tekście głównie chodzi o BHP. Dbajmy o bezpieczeństwo na obszarze własnej firmy!

Jeśli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciw jakiejkolwiek szkodzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Author: Future PR
Source: Future PR
Skala działań w dziedzinie technologicznej osiąga swoje maximum. Pojawia się dużo udogodnień. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Likwiduje się las, zmniejsza się powierzchnia naturalna oraz przestrzeń życiowa dla fauny i roślin.

Sala szkoleniowa we Wrocławiu to idealne miejsce Zobacz koniecznie!

firma - panorama
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Musimy posiadać dobre miejsce na szkolenie Nieprawdopodobnie ważne jest to, co chcemy dać innym ludziom w momencie kursu, jednakże nie mniej ważne będzie także miejsce, w którym takie spotkanie ma się odbyć.