przyroda

Survival, sport dla wszystkich czy jedynie dla wybranych?

nóż do survivalu
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Survival jest dla każdych ludzi bez względu na wiek. Początkujących survivalowców, postaci, które lubią obcowanie z naturą, dzieci i młodzieży. Dla osób, które pragną jak najdłużej utrzymać swój system w jak najlepszym zdrowiu. Survival uczy samodzielności. To dzięki niemu w dobie aut i samolotów, możemy bez pośpiechu obcować z przyrodą. To dzięki niemu pokazujemy na nowo swą istotę i zaczynamy osobiście działać, nie wyczekując na wsparcie z zewnątrz.

Jakiego typu metody zastosować, ażeby nasz dom był jak najbardziej ekologiczny? O jakich kwestiach należy pamiętać?

solary
Author: Biuro Projektów ARCHON+
Source: Biuro Projektów ARCHON+
Ekologia jest coraz bardziej istotna, zwłaszcza, iż każdy z nas w określony sposób wpływa na niszczenie przyrody. Stąd więc też ekologiczny styl życia to już konieczność dla zatrzymania degradacji naszej planety ziemi i ochrony środowiska naturalnego. Zanieczyszczenia atmosfery przez chociażby wykorzystanie materiałów opałowych nieodnawialnych powadzą do zwiększania się dziury ozonowej i wzrostu efektu cieplarnianego.

Jeśli leży Ci na sercu los przyrody i środowiska naturalnego, uwielbiasz zwierzęta i jesteś przeciw jakiejkolwiek szkodzie – warto zapoznać się z licznymi wydarzeniami, związanymi z tą dyscypliną

środowisko
Author: Future PR
Source: Future PR
Skala działań w dziedzinie technologicznej osiąga swoje maximum. Pojawia się dużo udogodnień. Cywilizacja sprowadza się do całkowitego zmechanizowania. Likwiduje się las, zmniejsza się powierzchnia naturalna oraz przestrzeń życiowa dla fauny i roślin.