prąd

Oryginalne sposoby oświetlania mieszkania i ogrodu

oświetlenie domu
Wszyscy lubią podążać za postępem i trendami. Te także nie omijają takich dziedzin technologii jak oświetlenie nowoczesne. Przypatrując się co raz świeższym i wymyślnym sposobom oświetlania wnętrz, można zaobserwować, jak wielki postęp zrobiono w stosunkowo krótkim przedziale czasu. Co niektórzy starsi ludzie pamiętają nadal długie noce w dzieciństwie spędzone przy blasku świeczki czy lampki naftowej.

Tani gaz niż inne? Rozeznaj się więcej.

gen.com.pl
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com
Chyba nie należy nikogo z nas przekonywać do tego, by oszczędzać. Żyjemy w czasie, kiedy praktycznie wszystko jest kosztowne, a nadchodzące wzrosty cen już są wieszczone przez media. Nie warto wobec tego na próżno wydawać pieniędzy tam, gdzie faktycznie można oszczędzić. Niekiedy na pozór błahych groszy mogą wyrosnąć wielkie kwoty.

Z jakich powodów energia produkowana z odnawialnych źródeł staje się tak bardzo popularna.

energia odnawialna
Source: pixabay
Od pewnego czasu bardzo często można usłyszeć o odnawialnych źródłach energii jako doskonałej alternatywie dla klasycznych mediów. Nawet w naszym klimacie wiele metod bardzo dobrze będzie się sprawdzać, pomimo mroźnych zim i niekiedy niewielkiej ilości słońca w ciągu dnia.

Promienniki elektryczne nowością techniczną w świecie ogrzewania domu. Nim je zakupisz zapoznaj ich działanie

promienniki podczerwieni
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Metod nagrzewania domu czy innych pomieszczeń jest kilka. Niedawno znane stały się promienniki elektryczne. Jest to nowa metoda, dopiero wchodząca na polski rynek. To grzejnik, jaki przemienia energię elektryczną na ciepło za pomocą promieniowania podczerwieni.