prąd

Tani gaz niż inne? Rozeznaj się więcej.

gen.com.pl
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com
Chyba nie należy nikogo z nas przekonywać do tego, by oszczędzać. Żyjemy w czasie, gdy praktycznie wszystko jest drogie, a nadchodzące wzrosty cen już są zapowiadane przez media. Nie warto zatem na próżno wydawać pieniędzy tam, gdzie rzeczywiście można zaoszczędzić. Niekiedy pozornie błahych groszy mogą wyrosnąć duże kwoty.

Z jakich powodów energia produkowana z odnawialnych źródeł staje się tak bardzo popularna.

energia odnawialna
Source: pixabay
Od pewnego czasu coraz częściej słyszy się o odnawialnych źródłach energii jako świetnej alternatywie dla klasycznych mediów. Nawet w naszym klimacie część metod doskonale się sprawdza, pomimo długich zim i czasami niewielkiej ilości słońca w ciągu dnia.

Oryginalne sposoby oświetlania mieszkania i ogrodu

oświetlenie domu
Każdy lubi podążać za postępem i modą. Te również nie omijają takich dziedzin technologii jak oświetlenie nowoczesne. Przyglądając się co raz świeższym i kreatywnym pomysłom iluminacji wnętrz, da się zaobserwować, jak wielki progres został poczyniony w stosunkowo krótkim zakresie czasu. Co niektórzy starsi ludzie pamiętają nadal długie wieczory w młodości spędzone przy świetle świeczki czy lampy naftowej.

Promienniki elektryczne nowością techniczną w świecie ogrzewania domu. Nim je zakupisz zapoznaj ich działanie

promienniki podczerwieni
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Sposobów ogrzewania domu lub innych pomieszczeń jest kilka. Ostatnio modne stały się promienniki elektryczne. Jest to innowacyjna metoda, dopiero wkraczająca na polski rynek. To grzejnik, jaki przemienia moc elektryczną na ciepło dzięki promieniowaniu podczerwieni.