prąd

Tani gaz niż inne? Rozeznaj się więcej.

gen.com.pl
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com
Chyba nie trzeba nikogo z nas przekonywać do tego, by oszczędzać. Żyjemy w czasie, gdy niemal wszystko jest drogie, a niedługie wzrosty cen już są zapowiadane przez media. Nie warto wobec tego na próżno wydawać pieniędzy tam, gdzie faktycznie można zaoszczędzić. Czasem z pozoru drobnych groszy mogą wyrosnąć duże kwoty.

Oryginalne sposoby oświetlania mieszkania i ogrodu

oświetlenie domu
Każdy lubi podążać za postępem i modą. Te również nie omijają takich dziedzin technologii jak oświetlenie nowoczesne. Przyglądając się co raz świeższym i kreatywnym pomysłom iluminacji wnętrz, da się zaobserwować, jak wielki progres został poczyniony w stosunkowo krótkim zakresie czasu. Co niektórzy starsi ludzie pamiętają nadal długie wieczory w młodości spędzone przy świetle świeczki czy lampy naftowej.

Z jakich powodów energia produkowana z odnawialnych źródeł staje się tak bardzo popularna.

energia odnawialna
Source: pixabay
Od jakiegoś czasu bardzo często słyszy się o odnawialnych źródłach energii jako doskonałej alternatywie dla energii produkowanej klasycznie. Nawet w naszej strefie klimatycznej wiele sposobów doskonale będzie się sprawdzać, mimo długich zim i czasami niewielkiej ilości słońca podczas dnia.

Promienniki elektryczne nowością techniczną w świecie ogrzewania domu. Nim je zakupisz zapoznaj ich działanie

promienniki podczerwieni
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Sposobów ogrzewania domu lub innych pomieszczeń jest kilka. Ostatnio modne stały się promienniki elektryczne. Jest to innowacyjna metoda, dopiero wkraczająca na polski rynek. To grzejnik, jaki przemienia moc elektryczną na ciepło dzięki promieniowaniu podczerwieni.