Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Survival, sport dla wszystkich czy jedynie dla wybranych?

Survival jest dla każdych ludzi bez względu na wiek. Początkujących survivalowców, osób, które lubią obcowanie z przyrodą, najmłodszych i młodzieży. Dla osób, które chcą jak najdłużej podtrzymać własny system w jak najlepszym zdrowiu. Survival uczy samodzielności. To dzięki niemu w dobie aut i samolotów, zdołamy bez pośpiechu przestawać z naturą. To dzięki niemu spostrzegamy na nowo własną naturę i rozpoczynamy samodzielnie funkcjonować, nie wyczekując na pomoc z zewnątrz.

Survival turystyczny ma służyć do tego, żeby ustawić człowieka w warunkach różnych, niż ma na co dzień. Ma uwalniać adrenalinę i powodować, że człowiek będzie starał się pokonać swoje osobiste niedoskonałości. Z takiej eskapady każdy winien wrócić jako zwycięzca.

Interesujesz się tym działem? Przeczytaj zatem dalej meksyk last minute o tym punkcie w nowym artykule, który dla Ciebie stworzyliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Każdy ma możliwość spróbować jak rozpala się żar za pomocą dwóch kawałków drzewa, bądź jak działa wielofunkcyjna karta przetrwania. Radość na pewno sprawi mieszkanie pod gołym niebem, czy we samodzielnie zrobionym szałasie. Chociaż zamiast tego jest możliwość wykorzystać namiot. Najistotniejsza jest tu umiejętność mieszkania na łonie natury.niebo nad lasem
Author: ali_martin
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jakaś lekcja stanowi wartość pożyteczną, to na pewno warto ją wzmacniać. Survival jest naturalnie czymś, nad czym warto na chwilę przystanąć. Zrozumieć techniki, które dają możność przetrwania, rozwoju charakteru, zrozumienia świata. Ktokolwiek kto uprawia survival powinien stale mieć przy sobie narzędzie uniwersalne. Jest to karta surviwalowa niewielkich rozmiarów, posiadająca wiele pożytecznych funkcji. Bez kłopotu mieści się w portfelu, więc jest możliwość ją mieć stale przy sobie, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. To małe i niepozorne urządzenie może służyć jako otwieracz do puszek i butelek, śrubokręt płaski, klucz do śrub, linijka, nóż, czy piła z dwurzędowymi zębami. Odpowiednia forma surowca, z którego jest stworzona zapewnia wytrzymałość.

Warto sobie uzmysłowić, że nie jesteśmy zdani wyłącznie na wymysły cywilizacji. Każdy powinien wiedzieć, że posiada takie cechy temperamentu, jakie pomogą w kłopotliwych chwilach. Nie tylko, kiedy zostaniemy odcięci od zdobyczy cywilizacji, lecz i w życiu powszednim.