Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Pasja to fundament do zadowolenia i sposób na pełniejsze życie.

Tym, co dodaje życiu smaku i co motywuje nas nieustannego do rozwoju, jest pasja. Ludzie mają przeróżne zainteresowania, ale wspólną cechą wszystkich pasjonatów jest bezsprzecznie olbrzymie oddanie i samozaparcie.


Angelo Mike
Author: Miroslav Zachoval
Source: http://www.flickr.com
Walentynki
Author: Bjoern Schwarz
Source: http://www.flickr.com


Hobby wzbogaca naszą codzienność i pozwala nam oderwać się od problemów związanych z pracą. Pasja jest też jednym z lepszych sposobem na poznanie nowych kolegów. Nic tak skutecznie nie brata ludzi, jak możliwość pogadania o wspólnej pasji i podzielenia się naszymi wrażeniami. Hobbyści są ludźmi bardzo prężnymi i zazwyczaj zrzeszają się w rozmaitych towarzystwach czy klubach. Na porządku dziennym są również Spotkania pasjonatów, takie jak zjazdy, targi czy konwencje. W ich trakcie można nauczyć się wielu nowych rzeczy i poznać rzesze ludzi, którzy myślą podobnie do nas. Niezależnie od tego, czy pasjonuje nas turystyka kwalifikowana, ceramika, łowienie ryb, sporty ekstremalne czy „ zwyczajne” czytanie książek, możemy mieć pewność, że jest na świecie sporo osób, które podzielają nasze upodobania. Na internetowych forach i imprezach branżowym bez problemu znajdziemy kogoś, kogo tak jak nas interesuje ustawa o rachunkowości,zajrzyj kto uwielbia zaczytywać się w komiksach z cyklu Thorgal, zobacz lepić garnki czy zanurzać się w przeręblu. Hobby pomału staje się też coraz popularniejszym sposobem na zarabianie pieniędzy.


Świetnym przykładem osób, które żyją z robienia tego, co kochają, są telewizyjni kucharze, tacy jak Wachowicz Ewa czy Pascal. Na obroty narzekać nie mogą także właściciele stacjonarnych i internetowych sklepów dla hobbystów, które co miesiąc przyciągają masy klientów.