Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Leżanki ogrodowe

Dobry wypoczynek to nie tylko kanapa, czy łoże. Każdy, kto ma bodaj kawałeczek ogródka wie, jak przydatne są leżaki ogrodowe.


Jest to to odmiana mebli, przeznaczonych do wypoczynku na świeżym powietrzu i do opalania.


poduszki
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Miłośnicy kąpieli słonecznych mają możliwość wyłonić leżaki w przeróżnej stylistyce, skonstruowane z przeróżnych towarów i regulowane. Ergonomiczność, i atrakcyjna stylistyka zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta.


Standardowe leżaki drewniane występują w rodzajach jednolitych, lub łamanych z regulacją podparcia. Leżaki ogrodowe drewniane skonstruowane są ze specjalnie przygotowywanego i impregnowanego rozmaitego typu drewna. Poniektóre z leżaków posiadają kółka ułatwiające ich przemieszczanie, a drugie są składane.


Spośród leżaków ogrodowych drewnianych, na szczególną uwagę zasługują leżaki z drzewa teakowego. Są one ciężkie, śliczne i wyjątkowo wytrzymałe na zniszczenia. Szansa impregnacji stelaża na wyłoniony kolor, chroni drewno przed wpływem czynników atmosferycznych, dostarczając odporność w trakcie użytkowania.

Bardzo nam miło, że ten artykuł wywarł na Tobie przyjemne wrażenie. Chcemy namówić Cię do nowej witryny - tam można zobaczyć tu (http://zielonastrefa.net/uslugi-ogrodnicze/) inne wpisy.

/J]Z wyjątkiem leżaków ogrodowych, dostępne są także basenowe, plażowe i turystyczne. W zależności od przeznaczenia mają one ramę aluminiową, oraz rattanową, z giętej stali zestawianej z drewnem, tkaniną, bądź z tworzywem sztucznym.


Leżaki ogrodowe metalowe, są robione ze stali malowanej proszkowo, albo w wyższym stopniu odpornego na korozję aluminium. Zwykle pokryte solidną tkaniną. Częstokroć spotyka się je w ośrodkach wypoczynkowych. Detale stelaża wiązane za pomocą nitów, co zapobiega rozkręcaniu konstrukcji w czasie użytkowania. Mają regulację oparcia w wielu płaszczyznach. To umożliwia najwyższy komfort wypoczynku, można bez trudności i błyskawicznie przekształcić ustawienia wedle osobistych wymogów. Leżaki ogrodowe świetnie pasują do wszelkiego rodzaju ogrodu.


Dla osób, które nie posiadają Ogrodów, bardzo dobrze sprawdzą się także na balkonach i tarasach. Leżaki ogrodowe składane, są proste, lekkie i praktyczne do przenoszenia, częstokroć zabierane także na wakacje, bowiem są lekkie i nie ma trudności w przenoszeniu ich w różne miejsca.